přidat k oblíbeným
734 346 262

Rozvoz chlazených jídel

Hledáte možnost stravování za přijatelnou cenu? Vyberte si z našeho týdenního jídelního lístku, objednejte si po telefonu, nebo e-mailem a my Vám jídlo v dohodnutém termínu přivezeme až na váš stůl!

Chlazená jednoporcová jídla jsou určena především pro řešení závodního stravování ve směnných provozech, jako doplněk k hotovému jídlu a také jako plnohodnotná náhrada pro menší firmy bez vlastní výdejny teplých jídel. Chlazené jídlo je prudce ochlazené jídlo na teplotu přibližně 2°C. Jídlo je balené do misky z potravinářského plastu.

Miska je zavařena čirou folií a je opatřena jednoduchým štítkem se základními údaji, jeho trvanlivost je min. 5 dní. Chlazení jídel nemá žádný vliv na kvalitu, chuť nebo konzistenci jídla, a regenerované nebo-li ohřáté jídlo je plnohodnotnou alternativou přímo připravené teplé porce. Ohřátí jídel je možné v jednoduché mikrovlnné troubě, návod na ohřátí je k dispozici na štítku každého balení.

Přepravu zajišťujeme vlastními vozidly. Doporučujeme dodávku jídel podle aktuální denní nabídky. Distribuce chlezených jídel je administrativně nejméně náročná a i při malých skladových zásobách vzniká dostatečně pestrá nabídka.

Rozvoz chlazených jídel za výborné ceny!

Každý všední den nabízíme výběr ze šesti druhů jídel, polévky a dalších bonusů. Každé jídlo je samostatně baleno v jednorázovém obalu. Obal je vhodný i pro rychlé ohřátí v mikrovlnné troubě.

Kdy rozvážíme
Každý den v předem dohodnutém termínu. Se stálými odběrateli uzavíráme smluvní vztah a individuální podmínky.

Kam rozvážíme
Působíme v Ústí nad Labem, Děčíně, České Kamenici, Novém Boru, České Lípě, Teplicích a přilehlém okolí.

Platební podmínky
Dle Vašeho výběru nabízíme možnost hotovostní platby, stravenkami nebo převodním příkazem na základě vystavené odběratelské faktury.

OBJEDNÁVKY CHLAZENÝCH JÍDELVyzkoušejte nově e-objednávku, je to snadné.

Šetřete svůj čas, vyzkoušejte e-objednávku chlazených jídel přímo na našich stránkách. Jednoduše vyplňte registraci, počkejte na autorizaci naším pracovníkem a pak uz se stačí jen přihlásit. Pokračujte kliknutím na následující odkaz povedeme vás. vytvořit účet pro e-objednávku

Objednávat můžete i temito způsoby, záleží jen na Vás, který zvolíte.

Novou objednávku lze též předat osobě, která Vám přiveze objednané jídlo Jídelní lístek je pravidelně a v dostatečném předstihu aktualizován a vystaven na našich stránkách, kde si jej můžete stáhnout ve formátu PDF. Stejně tak Vám jej můžeme zasílat e-mailem, nebo doručovat spolu s rozvozem jídel.

Zaujala Vás naše nabídka? Pošlete nám e-mail, nebo zavolejte a domluvte si návštěvu našeho zaměstnance u Vás ve firmě. Na požádání Vám přivezeme vzorky jídel a to zcela zdarma!

Těšíme se na Vaše objednávky a přejeme dobrou chuť!

V uvedené ceně je zahrnuta jak doprava, tak jednorázový obal.
Ceny jsou včetně DPH.

© 2018 Jídelna Jotto s.r.o. | All right reserved. | Developed by WebDesign7.cz | XHTML & CSS valid.